Specializované databáze firem vyfiltrované podle oborů jejich činnosti. Obory, o které máte zájem, si můžete zvolit jednoduše ze seznamu oborů nebo Vám katalog připravíme na místu podle Vašeho přání. Nyní nově nabízí i program, který automaticky ověří kontakty v aplikaci Ares Ministerstva financí Čr.

Máte zájem expandovat, hledáte nové zákazníky, obchodní partnery a hlavně informace o konkurenci? Využijte kvalitní oborové databáze s žádanými cílovými skupinami. Databáze je především bohatým zdrojem obchodních a informačních dat pro marketingová oddělení.

Kontaktnafirmy s 30% slevou

Velmi rychle tak získáte oborové databáze, které obsahují jen skutečně aktivní firmy s pravidelně aktualizovanými kontaktními informacemi.

Komu jsou kontakty na firmy určeny?

Oborové databáze jsou určeny pro manažery firem, asistenty, obchodní zástupce a pro všechny, kteří shánějí dodavatele svých výrobků a služeb, chtějí rozšířit okruh svých zákazníků nebo z jiného důvodu potřebují oslovit takto zvolené firmy nebo instituce.

Další příspěvek

Napsat komentář

Odcházíte?
A nechcete zůstat v kontaktu?
Stačí zadat e-mail a získáte každý týden zdarma zpravodaj o webdesignu a internetovém marketingu, přímo do vaší schránky.
Děkujeme za projevený zájem. Již brzy se můžete těšit na první várku informací.
We respect your privacy. Your information is safe and will never be shared.
Don't miss out. Subscribe today.
×
×
WordPress Popup