Google si pro nové inzerenty připravil dárek ve formě poukazu na 1000 Kč pro reklamy AdWords. Výhodu může získat každý, jehož AdWords účet není starší než 14 dní. V článku přináším návod, jak tento poukaz získat a efektivně využít.

1000 Kč na AdWords je vítaným začátkem pro každou kampaň. Pro jeho získání a využití stačí postupovat dle následujících kroků.

1. Založte si účet AdWords

Na stránce AdWords si založte svůj účet. Můžete použít svůj stávající e-mail, popřípadě založit nový.

2. Vyzvedněte si kupon

Kupon si jednoduše vyzvednete zde po zadání své emailové adresy. Po vyzvednutí stránku nezavírejte, kupon nechte zobrazený.

3. Uplatněte kupon v AdWords

Přihlaste se do svého účtu, vpravo nahoře uvidíte symbol ozubeného kola. Klikněte na něj a zvolte hned první možnost, Fakturace.

V horní části uvidíte 3 kolonky s přehledy, v prostředním se nachází volba Spravovat propagační kódy.

Nyní již pouze přidejte váš propagační kód a je hotovo. Jakmile na Adwords utratíte 250 Kč, automaticky se vám připíše kredit ve výši 1000 Kč.

Jak co nejlépe využít kredit na AdWords

Pokud se rozhodnete vyzkoušet AdWords a vytvořit si vlastní kampaň, nezapomeňte před jejím spuštěním stanovit maximální denní rozpočet, stejně jako maximální výchozí cenu za proklik (CPC). Jakmile to neuděláte, Google se vás automaticky bude snažit dostat na čelní pozice, čímž můžete svůj bonus vyčerpat během několika hodin.

V AdWords lze zvolit ze široké možnosti strategií, osobně volím nižší rozpočty s maximálně relevantní reklamou a důrazem na konverzi po vstupu. Pokud požadujete maximální výkon, navyšte rozpočty, přidejte reklamy, klíčová slova a především průběžně vyhodnocujte.

Napsat komentář